Джерело: www.volynnews.com
Про це йдеться у постанові Камінь-Каширського районного суду.
Інцидент стався після 19-ї вечора 18 квітня 2025-го у Камені-Каширському. Олександр Б. керував Volkswagen Golf, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. Огляд показав 3,13 проміле, що в 15 разів перевищує допустиму норму.
Дії кваліфікували за статтею 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння).
Читати ще: Випадково випив алкоголь, розведений із Рерsі: на Волині за нічну п’яну їзду покарали керманича
На судовому засіданні чоловік вини не визнав. Вважав, що його судять неправомірно, адже, як стверджував, алкоголю не вживав, а поліцейські не пропонували пройти огляд у медзакладі. Підтвердив лише зупинку автомобіля через покажчик повороту, що не працював.
Попри невизнання, вина підтверджується протоколом, актом огляду, відеозаписами. На відео зафіксовано, що поліцейський пропонував оглянутися на місці зупинки або в лікарняному закладі. Крім того, водій під час спілкування ніяк не висловлював незгоди результату «Драгера», а намагався «вирішити питання на місці».
Тож суд призначив Олександру Б. штраф у розмірі 17 тисяч гривень із позбавленням водійського посвідчення на один рік.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу