Головна Без категорії Маск призупинив створення своєї партії, щоб не шкодити республіканцям, – WSJ

Маск призупинив створення своєї партії, щоб не шкодити республіканцям, – WSJ

9
0

Джерело: www.volynnews.com

Американський мільярдер Ілон Маск призупинив створення нової політичної партії America Party, щоб зосередитись на бізнесі та не відбирати голоси у Республіканської партії.

Про це повідомляє WSJ із посиланням на джерела, передає Укрінформ.

За інформацією видання, одним із ключових факторів у рішенні Маска щодо гальмування у створенні нової політсили є його прагнення зберегти добрі стосунки з віцепрезидентом США Джей Ді Венсом, якого вважають потенційним наступником політичного руху MAGA («Зроби Америку знову великою» – ред.).

Маск визнає, що створення третьої партії зашкодить його відносинам із віцепрезидентом.

Читати ще: «Безглузда ідея»: Трамп прокоментував бажання Маска створити третю партію в США

Джерела замічають, що Маск розглядає можливість використання своїх фінансових ресурсів для підтримки Венса, якщо той вирішить балотуватися у президенти у 2028 році. На підтримку Дональда Трампа та інших республіканців на виборах 2024 року Маск витратив близько $300 млн.

Водночас союзники Маска стверджують, що він офіційно не відмовився від створення нової партії і може передумати мірою наближення проміжних виборів, повідомляє WSJ.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу




реклама у Нововолинськ