Головна Без категорії Волинська забудовниця сплатила 5,5 мільйонів гривень податку після відкриття кримінальної справи

Волинська забудовниця сплатила 5,5 мільйонів гривень податку після відкриття кримінальної справи

5
0

Джерело: sylapravdy.com

Мешканка Волині Інна Мельник, яка два роки продавала житло у передмісті Луцька, не заплатила вчасно більше 5,5 мільйонів гривень податків. Після відкриття кримінальної справи жінка виправилася, тож суворо карати її не будуть.

Про це стало відомо з ухвали Луцького міськрайонного суду від 29 серпня.

Згідно з матеріалами справи, місцева жителька впродовж двох років будувала та продавала житлові будинки у передмісті Луцька. За цей час вона загалом отримала понад 28 млн грн доходу, однак не показала прибутки у річних деклараціях про майновий стан і доходи. Через це до бюджету не надійшло понад 5,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та військового збору.

Після відкриття кримінального провадження жінка повністю відшкодувала збитки державі.

Інні Мельник повідомили про підозру за ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків), а справу скерували до суду з клопотанням про звільнення її від кримінальної відповідальності у зв’язку з відшкодуванням збитків. 29 серпня Луцький міськрайонний суд прийняв позитивне рішення щодо забудовниці у зв`язку з тим, що вона сплатила усі обов`язкові платежі в тому числі і пеню, а також відшкодувала збитки державі.

Згідно з даними системи YouСontrol, Інна Мельник у 2016 році була серед засновників обслуговувального кооперативу «Липинського-4», заснованого у 2013 року з основним видом діяльності «комплексне обслуговування об’єктів». Окрім того, Інна Мельник до квітня 2025 року була співвласницею двох підприємств, бенефіціаром яких є Владислав Князєв, син місцевого забудовника Олександра Князєва. Йдеться про приватне підприємство «Сімейна фортеця-1», яке займається будівництвом житлових і нежитлових будівель у селі Струмівка, та товариства з обмеженою відповідальністю «Гордість», яке здає в оренду нерухомість.

Олександр Князєв є бенефіціаром ТОВ «Волиньнафтобуд». Він також зареєстрований як підприємець з основним видом діяльності «будівництво житлових і нежитлових будівель». Князєв є власником і директором ПП «Сімейна фортеця», що має такий же основний вид діляності і зареєстроване у Луцьку. Крім того, він із дружиною Інною Князєвою, ексдепутаткою Підгайцівської сільради, навпіл володіє фермерським господарством «Вест» з реєстрацією в Липинах. А також із дружиною та донькою має благодійну організацію «Благодійний фонд «Дем’янове диво».

До речі, як і Інна Мельник, нещодавно Олександр Князєв мусив сплатити майже п’ятимільйонний податковий борг, щоб уникнути кримінальної відповідальності. Правоохоронці виявили, що підприємець два роки не декларував доходів від залучення клієнтів до спільної участі в будівництві.

Раніше «Сила правди» писала, що волинський бізнесмен-депутат після відкриття кримінальної справи заплатив 9 мільйонів гривень податків.

Сила правди

Центр журналістських розслідувань “Сила правди”




реклама у Нововолинськ