Головна Без категорії Першокурсниця тікала через пожежні сходи: що кажуть про трагедію у луцькому гуртожитку

Першокурсниця тікала через пожежні сходи: що кажуть про трагедію у луцькому гуртожитку

6
0

Джерело: www.volynnews.com

Першокурсниця тікала через пожежні сходи: що кажуть про трагедію у луцькому гуртожитку

У ніч на 18 вересня з балкона гуртожитку Луцького вищого професійного училища випала 17-річна першокурсниця. Неповнолітня нині у лікарні.

Як розповіла заступниця директора навчального закладу Ірина Свірська, дівчина жила у кімнаті на шостому поверсі, але випала, ймовірно, із другого, пише Суспільне.

«Випала вона через пожежні сходи, якими злазила. Це не був суїцидальний випадок, вона самовільно захотіла залишити гуртожиток, – сказала заступниця директора. – В нас є правила проживання: після 22:00 всі здобувачі освіти мають перебувати в гуртожитку».

Читати ще: Повідомили, у якому стані госпіталізували неповнолітню дівчину, яка випала з вікна луцького гуртожитку

Зі слів комендантки гуртожитку Тетяни Міцевської, травмовану студентку виявив перехожий. Вона припускає, що дівчина потрапила на балкон через пожежний вихід, ключі від якого зберігають на вахті. Також туди можна потрапити через вікно.

Заступник директора Волинської обласної лікарні, де нині лікують студентку, Юрій Малімон, розповів: дівчина перебуває в нейрохірургічному відділенні, наразі її готують до оперативного втручання.

Зі слів речниці головного управління нацполіції в області Ольги Бузулук слідчо-оперативна група працювала на місці події, попередня версія правоохоронців – «нещасний випадок», відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань поки не вносили.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу




реклама у Нововолинськ