Джерело: www.volynnews.com
Тендер на роботи оголосив департамент житлово-комунального господарства та капітального будівництва Волинської ОВА. Пропозиції учасників приймають до 1 жовтня.
Очікувана вартість робіт становить 9 237 778 гривень.
Як вказано в супровідній документації, передбачено здебільшого завершальні та пусконалагоджувальні роботи: зокрема, встановлення металевих дверей, опорядження внутрішніх поверхонь стін, улаштування підвісних стель, встановлення вентиляційних жалюзів, встановлення припливної установки вентиляції, встановлення муфтових кранів, улаштування геотекстилю, встановлення металевої огорожі та воріт, облаштування зовнішнього освітлення та системи відеонагляду, монтаж технологічного обладнання, благоустрій території.
Усі роботи планують завершити до 15 грудня 2025 року.
Читати ще: Яка школа на Волині найкраща. Оприлюднили рейтинг
Нагадаємо, роботи у школі розпочалися ще у 2018 році, але найбільше фінансування на будівництво навчального закладу виділили з державного бюджету в 2020 році. У навчально-виховному комплексі збудували спортивний та актовий зали, їдальню, котельню та спортивні майданчики. Згодом узялися до реконструкції приміщення старого корпусу школи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу