Джерело: www.volynnews.com
Про це йдеться в постанові Володимирського міського суду.
Інцидент стався увечері 10 травня 2025 року в селі Нехвороща Володимирського району. Поліцейські побачили водійку «Мазди» Надію В., яка мала ознаки алкогольного сп’яніння. Тест у жінки показав 1,14 проміле спиртного в організмі.
Дії кваліфікували за статтею 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння).
На судовому засіданні водійка своєї вини не визнала. Мовляв, вона не керувала автомобілем, а викликала поліцію через конфлікт із чоловіком. Коли поліцейські прибули, жінка з двома дітьми була на вулиці – їй чомусь запропонували пройти тест. За словами жінки, вона була в стресовому стані, тому до приїзду правоохоронців випила сто грамів вина.
Читати ще: П’яного водія BMW без прав вночі наздоганяли патрульні: його судили за чотири порушення
Захисниця також апелювала, що її клієнтка перебувала в стресі, була налякана внаслідок конфлікту, але поліцейські безпідставно запропонували пройти огляд на стан сп’яніння.
При тому із відеозапису поліції вбачається, що жінка скаржилася поліцейським на свого чоловіка, який вчиняв домашнє насильство – розбив їй губу. Після позитивного тесту на алкоголь вона не заперечувала того, що перебувала за кермом.
З’ясувалося, що подружжя сварилося за житло. Чоловік виганяв жінку з будинку і вдарив її. Окрім того, на відеозаписі чоловік підтвердив той факт, що дружина була за кермом авто.
Тож Надії В. місцевий суд призначив 17 тисяч гривень штрафу і позбавлення водійського посвідчення на рік. Апеляційний суд залишив постанову без змін.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу












