Джерело: www.volynpost.com
Про це пише LB.ua.
Також Трамп стверджує, що американська переговорна група “досягає прогресу з Україною та Росією”, а Москва нібито “погодилася на деякі поступки”.
“Їхня велика поступка – це якби припинити битви і не захоплювали більше землі”, – сказав він.
Трамп анонсував поїздку його спецпредставника Стіва Віткоффа до Москви наступного тижня.
Він також сказав, що гарантії безпеки напрацьовуватимуть спільно з Європою.
Коментуючи питання територій, які Україні пропонували “віддати” Росії, американський президент сказав, що зараз все рухається в одну сторону і росіяни “можуть отримати” цю територію в наступні декілька місяців.
“Тож або ви хочете битися і втратити інші 50-60 000 людей, або ви хочете зробити щось зараз”, – сказав він.
Зазначимо, що Росія намагається захопити Донецьку і Луганську області з 2014 року, і окупувати їх повністю їй не вдалося, попри кинуті на це сили.
ЗМІ говорять про відсутність з боку Трампа інтересу щодо змісту положень потенційної мирної угоди: він готовий затвердити будь-який документ, аби лише Росія та Україна якомога швидше його підписали.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію













