Головна Без категорії Росіяни знову вдарили по інфраструктурі: частина міста без світла, котельні – на...

Росіяни знову вдарили по інфраструктурі: частина міста без світла, котельні – на генераторах

6
0

Джерело: tsn.ua

Об’єкт енергетики. / © Associated Press

Доповнено додатковими матеріалами

Вночі проти 10 січня армія РФ атакували об’єкти інфраструктури у Кривому Розі Дніпропетровської області. Поранення отримали двоє осіб. У місті є проблеми з електропостачанням.

Про це повідомив очільник Ради оборони міста Олександр Вілкул.

“Через нічний обстріл у місті двоє поранених, один – у стані середньої тяжкості. Загалом за останні дні у лікарня перебуває 16 осіб. П’ятеро – у важкому та середньому стані”, – наголосив чиновник.

Через наслідки нічних ударів у Кривому Розі без електрики залишаються декілька мікрорайонів: Саксаганський та частина Покровського.

Частина котелень працює від мережі, частина – від генераторів. Втім, одна з великих котелень поки залишається без живлення від мережі через аварійне зупинення. Водопостачання здійснюється у всіх районах: насосні станції працюють від мережі, а також – від генераторів.

Через аварійне знеструмлення тягових підстанцій припинено рух швидкісного трамваю на ділянці від станції «Зарічна» до станції «Майдан Праці». Також змінено схеми руху тролейбусних маршрутів № 9 та № 14 — вони курсують від/до зупинки «Електрозаводська».

Як повідомлялося, після опівночі у Кривому Розі під час атаки дронів пролунали вибухи. Гучно також було у Дніпрі. В обласному центрі та районі виникли перебої з електропостачанням.

Нагадаємо, що 8 січня Росія завдала ракетного удару по Кривому Рогу. Окупанти атакували місто двома ракетами “Іскандер”. Через “приліт” було пошкоджено 29 багатоповерхових будинків. Одна жінка загинула, а понад 20 людей отримали травми.