Джерело: www.volynnews.com
Як зазначається у протоколі, торік 23 жовтня опівночі у селі Підгайці патрульні зупинили водійку Анастасію П., яка їхала автівкою Scoda Fabia з ознаками наркотичного сп’яніння. Від проходження огляду в передбаченому законом порядку в спеціальному медичному закладі жінка відмовилася.
Дії Анастасії П. кваліфікували за ч.3 ст.130 КУпАП, оскільки протягом року вона вже піддавалася адмінстягненню за аналогічне порушення.
Читати ще: У Луцьку судили водія, який на чужому авто влетів у стовп, а після втечі пив алкоголь
Також з’ясувалося, що волинянка керувала Scoda Fabia, будучи особою, позбавленою права керування постановою суду від 5 березня 2025 року терміном на 3 роки. Ба більше, і це порушення вона скоїла вдруге за рік.
Хоча на розгляд справи жінка не з’явилася, вина її була доведена дослідженими доказами.
Тож Луцький міськрайонний суд покарав жінку штрафом у 51 тисячу гривень, а ще на 10 років позбавив права керування без конфіскації транспортного засобу.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу













