Джерело: www.volynpost.com
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Волині.
23 січня о 13:08 на лінію 101 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду поблизу села Новосілки Володимирського району.
Рятувальники 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Володимир, використовуючи електричні розтискачі, від’єднали акумуляторну батарею для недопущення загоряння та провели деблокування шести осіб, яких передали працівникам екстреної медичної допомоги.
Як розповіла телефоном Суспільному провідна інспекторка сектору комунікації Нацполіції області Марина Балдич, у бусі загалом було вісім людей. Усі потерпілі — з Нововолинська.
“Водійка не впоралася з керуванням, з’їхала в кювет та авто перекинулося. П’ятеро пасажирів доставили у лікарню Володимира, трьох — у Нововолинську лікарню. Наразі їх оглядають лікарі і за ступенем травм будуть приймати рішення про їх госпіталізацію”, — сказала Марина Балдич. На місці ДТП працюють слідчі, додала інспекторка.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію












