Джерело: www.volynnews.com
Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області.
Уночі йшов дощ, превентивна обробка дорожнього покриття проводилась, однак протиожеледні матеріали швидко змивалися з проїзної частини й не встигали виконати свою основну функцію.
Перехід температури на мінусові позначки призводив до того, що залишкова волога на дорозі миттєво замерзала, перетворюючи проїзну частину на справжню ковзанку.
Фактично реагенти в таких умовах працюють лише короткий проміжок часу або не встигають спрацювати зовсім.
З огляду на такі складні погодні умови дорожня техніка була на маршрутах, однак не завжди вдавалось уникнути раптової появи «чорного льоду». Роботи тривають і зараз – шляхи обробляються протиожеледними матеріалами, бо наразі на Волині сніжить.
Читати ще: Сніг на вихідних, а з понеділка похолодання. Погода на Волині знову капризує
На сьогодні синоптики прогнозують невеликий сніг, мокрий сніг, ожеледицю, північно-східний вітер 5–10 м/с та 0–5° морозу.
Снігові опади і температуру повітря впродовж доби 5–10° морозу очікуються завтра.
Водіїв просять бути особливо уважними за кермом, дотримуватися швидкісного режиму, збільшувати дистанцію та уникати різких маневрів. За можливості – плануйте поїздки з урахуванням погодних умов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу













