Джерело: www.volynnews.com
Про це повідомила Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко.
«Продовжуємо системну підтримку бізнесу в умовах складної енергетичної ситуації. Одна зі складових пакету підтримки – «Енергодопомога для ФОПів». Понад 23 тисячі підприємців вже отримали виплати за програмою на суму 235,8 млн грн. Загалом же подалися 25 тисяч», – йдеться у повідомленні.
За словами глави уряду, кошти підприємцям нараховують протягом кількох днів після реєстрації. Програма доступна для ФОПів 2-3 групи, які працюють у соціально важливих сферах і забезпечують людей базовими послугами. Це заклади харчування, аптеки, магазини, пекарні, медична практика, СТО тощо.
Читати ще: Кабмін запровадив доплати за ремонтні роботи після ударів РФ: хто і скільки отримає
Держава компенсує від 7 500 до 15 000 грн – залежно від кількості працівників. Кошти можна спрямувати на придбання генераторів, пального, обладнання для автономного живлення, сонячних панелей або оплатити електроенергію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу













