Головна Новини Країни Російські війська намагаються оточити Мирноград, використовуючи квадроцикли

Російські війська намагаються оточити Мирноград, використовуючи квадроцикли

6
0

Ситуація в районі Мирнограда залишається напруженою, оскільки російські окупанти намагаються оточити місто, обходячи позиції українських військових. Для цього ворог активно застосовує квадроцикли.

На Покровському напрямку українські військові повідомляють про складну обстановку. Російські сили, не здатні прорвати оборону Збройних Сил України прямими атаками, змінили свою тактику. Вони намагаються обійти основні позиції українських захисників з північного сходу та південного заходу, щоб створити умови для оточення Мирнограда.

На північних околицях міста продовжують виконувати завдання бійці 79-ї окремої десантно-штурмової бригади 7-го корпусу швидкого реагування.

Згідно з даними десантників, окупанти значно збільшили використання квадроциклів для штурмів та перевезення піхоти. Цей транспорт обирається через його високу прохідність, і часто загарбники пересуваються групами по чотири особи на одному квадроциклі.

Проте, незважаючи на переваги, квадроцикли мають суттєві недоліки, зокрема обмежену маневреність, що ускладнює їх використання на полі бою. Це, у свою чергу, полегшує роботу пілотам ударних дронів, які можуть виявити та знищити такі цілі.

Російські війська активізували свої дії навколо Мирнограда, намагаючись оточити місто, використовуючи нову тактику з квадроциклами. Українські захисники продовжують боротьбу, незважаючи на зміни в тактиці ворога.