Головна Новини Країни Скасування приміських поїздів на Сумщині через удари по залізничній інфраструктурі

Скасування приміських поїздів на Сумщині через удари по залізничній інфраструктурі

18
0

У Сумській області тимчасово призупинено курсування приміських поїздів через нещодавні удари по залізничних об’єктах. Ці заходи вжито у відповідь на серйозні пошкодження інфраструктури, які потребують часу для відновлення.

За інформацією “Укрзалізниці”, фахівці оцінюють, що для проведення аварійно-відновлювальних робіт знадобиться кілька днів. “Для відновлення повноцінного приміського сполучення на Сумщині після ворожих ударів по інфраструктурі потрібно трохи часу”, – йдеться в заяві компанії.

На 16 березня скасовано курсування наступних приміських поїздів:

  • №7008 Тростянець-Смородине – Люботин;
  • №6261/6262 Люботин – Лебединська;
  • №6267 Лебединська – Суми;
  • №6019 Суми – Ворожба;
  • №7011 Люботин – Суми.

Також 17 березня не курсуватиме поїзд №6012/6011 Ворожба – Тростянець-Смородине. Залізничники поки не можуть надати точні терміни відновлення, оскільки це залежить від безпекової ситуації в регіоні.

Пасажирів закликають зберігати спокій і з розумінням ставитися до незручностей, а також уважно слідкувати за оголошеннями на вокзалах та оновленнями онлайн-табло.

У Сумській області через удари по залізничній інфраструктурі призупинено курсування приміських поїздів. Відновлення сполучення залежить від безпекової ситуації в регіоні.