Головна Новини Волині В аварії військового літака у Колумбії загинули 68 людей, двоє зникли безвісти

В аварії військового літака у Колумбії загинули 68 людей, двоє зникли безвісти

16
0

Джерело: www.volynnews.com

Унаслідок аварії військово-транспортного літака C-130 Hercules у Колумбії 23 березня загинули 68 військових і поліцейських.

Про це повідомляє видання El Colombiano з посиланням на дані влади, пише Бабель.

За уточненою інформацією, на борту перебувало 128 людей – військовослужбовців, поліцейських та членів екіпажу.

Літак розбився після зльоту за 1,5 км від аеродрому Пуерто-Легісамо. Там розташована база Військово-морського флоту Колумбії, завдяки чому військові підрозділи змогли оперативно прибути на місце події та надати допомогу постраждалим.

У результаті аварії загинули 68 людей. 58 з них були військовослужбовцями Національної армії, ще шестеро – з Повітряно-космічних сил Колумбії та двоє – з Національної поліції.

57 людей отримали поранення, а двох вважають зниклими безвісти. Зі 128 людей, які перебували на борту, лише одна не постраждала.

Поки що причина катастрофи невідома. Влада відкидає версію теракту.

Мер Пуерто-Легісамо Луїс Еміліо Бустос розповів, що на аеродромі дуже вузька і коротка злітно-посадкова смуга, що може бути проблемою для таких літаків, як Hercules. Крім того, на аеродромі немає огорожі, й іноді туди заблукують корови.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу




реклама у Нововолинськ