Головна Світ про Україну Воїн України отримав звання Героя за самотню оборону Покровська

Воїн України отримав звання Героя за самотню оборону Покровська

8
0

Дмитро Ященко, військовослужбовець 25-ї Січової Самостійної Бригади Повітряно-Десантних Військ України, був удостоєний звання Героя України та ордена Золотої Зірки за свою відвагу під час боїв за Покровськ. Протягом п’яти днів він самостійно відбивав атаки російських військ, залишаючись без води та їжі.

Під час інтенсивних боїв Ященко став єдиним, хто вижив з свого підрозділу, оскільки решта його товаришів загинули внаслідок атак дронів. Як повідомляє командування бригади, він зміг знищити більше десяти російських солдатів, вважаючи, що протистоїть значно більшій силі.

Президент України Володимир Зеленський нагородив Ященка за його героїзм, підкресливши його внесок у захист суверенітету та територіальної цілісності країни. “За відвагу та героїзм, продемонстровані в обороні України, я постановляю присвоїти звання Героя України з орденом Золотої Зірки”, – йдеться у його указі.

Покровськ, стратегічно важливий для російських військ, зазнає постійних атак дронів. У четвер українські сили зупинили чергову атаку, внаслідок якої загинуло близько 50 російських солдатів. За словами речника Південних Сил оборони України Владислава Волошина, з початку останніх атак Москва майже вдвічі збільшила кількість дронів, що використовуються в бойових діях.

Дмитро Ященко, військовослужбовець 25-ї бригади, самостійно відбивав атаки росіян у Покровську, ставши єдиним, хто вижив з свого підрозділу. За свої дії він отримав звання Героя України.