Головна Новини Країни Візит російської делегації до США викликав обурення в Конгресі

Візит російської делегації до США викликав обурення в Конгресі

12
0

Візит делегації російської державної думи до Сполучених Штатів 26 березня став причиною значного обурення серед американських конгресменів. Багато з учасників візиту перебувають під санкціями, але це не завадило їхньому приїзду.

Організатором візиту виступила конгресменка від Республіканської партії Анна Пауліна Луна, відома своєю антиукраїнською позицією. Вона опублікувала фотографії з візиту в соціальних мережах, на яких також присутні інші члени «антиукраїнського лоббі» – Елай Крейн, Деррік Ван Орден та Енді Оглз.

Візит супроводжувався численними скандальними заявами. Луна зазначила, що вона та інші конгресмени, налаштовані проти України, продовжать сприяти діалогу для досягнення миру. Ван Орден висловив думку, що «якщо я можу сісти за стіл заради миру, то це можуть усі». Він також підкреслив, що «час убивств має закінчитися».

Однак зустріч з представниками російського уряду викликала різку критику з боку інших конгресменів, зокрема демократів. Сенатор Марк Ворнер назвав візит «надзвичайно проблематичним», а його колега Майк Квіглі підкреслив, що іноземні політики з країн-ворогів США не повинні допускатися до Капітолію.

Критика також надійшла з боку республіканців. Конгресмен Джо Вілсон порівняв цю зустріч з візитом делегації нацистської Німеччини у 1940-х роках. Він наголосив, що «представників воєнного злочинного режиму Путіна не слід приймати». Інший республіканець, Дон Бейкон, зазначив, що візит російських посадовців є дурним кроком, оскільки Путін ненавидить США.

Нагадаємо, що делегація російської державної думи вперше відвідала США з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Голова комітету держдуми Леонід Слуцький не зміг прибути через проблеми з візою, але делегація все ж складалася з депутатів, які перебувають під санкціями США. Російський депутат Сергій Делягін повідомив, що під час зустрічі американські конгресмени вручили росіянам незвичайні подарунки, зокрема шкарпетки з зображенням Дональда Трампа.

Візит російської делегації до США викликав широкий резонанс та критику серед конгресменів, зокрема через участь осіб під санкціями. Конгресмени висловили занепокоєння щодо безпеки та легітимізації зустрічі з представниками російського уряду.