Під час свого візиту до Угорщини віцепрезидент США Джей Ді Венс висловив думку, що переговори між Україною та Росією за територіальні поступки є недоцільними. Він підкреслив, що суперечки за “кілька квадратних кілометрів” не виправдовують великі людські втрати та економічні наслідки.
Венс зазначив, що на даному етапі конфлікту важливо зосередитися на більш суттєвих питаннях, а не на незначних територіальних суперечках. Він запитав, чи варто втрачати життя сотень тисяч молодих людей через незначні територіальні зміни, і підкреслив, що відповідь на це питання є очевидною.
Віцепрезидент також зазначив, що для досягнення миру необхідна готовність обох сторін до компромісу. “Для танго потрібні двоє”, – сказав він, вказуючи на необхідність самостійних домовленостей між Росією та Україною.
Венс додав, що хоча міжнародні лідери, такі як прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан і колишній президент США Дональд Трамп, можуть сприяти мирному врегулюванню, основна відповідальність лежить на самих країнах-учасницях конфлікту.
Віцепрезидент США Джей Ді Венс під час візиту до Угорщини закликав до мирних переговорів між Україною та Росією, підкресливши недоцільність територіальних суперечок. Він наголосив на важливості компромісу між сторонами для досягнення миру.













