Російські збройні сили продовжують тиск на українські позиції в Мирнограді, розгортаючи артилерію та інші засоби враження. За повідомленнями, місто опинилося під загрозою майже повної окупації, оскільки російські війська займають нові позиції в околицях.
Згідно з інформацією, наданою начальником відділу комунікацій 7-го армійського корпусу, ситуація в Мирнограді не є новою, але останнім часом привернула увагу аналітиків. Військові визнають, що російські сили мають тактичні переваги, зокрема завдяки укриттям у міській забудові.
Артилерія росіян, розташована в містах, забезпечує їм можливість контролювати пересування українських військ. Це ускладнює ситуацію для українських сил, які не можуть ефективно реагувати на атаки з дронів, що управляються з безпечних відстаней.
На флангах агломерації також спостерігається погіршення ситуації. Російські війська просунулися в село Красний Лиман, що знаходиться неподалік. Військові зазначають, що це створює додаткові труднощі для українських сил, які намагаються утримувати свої позиції.
Водночас, українські військові повідомляють про активні дії з боку 1-го корпусу Нацгвардії «Азов», які заявили про контроль над російськими логістичними шляхами в околицях Донецька. Однак, існує невідповідність у можливостях дронів, які використовуються для атак на різні цілі.
Військові експерти вказують на те, що українські дрони не можуть досягти півдня Покровська та Мирнограда, незважаючи на те, що вони успішно працюють в інших районах. Це пов’язано з різними типами зброї та обмеженнями в дальності дії дронів.
На думку військових, збереження позицій на півночі Мирнограда та Покровська є важливим, хоча й ризикованим. Вони сподіваються, що існують стратегічні причини для утримання цих територій, незважаючи на їхню невигідність.
Загалом, ситуація в регіоні залишається напруженою, з постійними змінами в тактиці обох сторін. Українські військові продовжують боротися за утримання своїх позицій, незважаючи на труднощі, які виникають через активізацію російських сил.
Ситуація в Мирнограді на Донеччині загострюється через активізацію російських військ, які займають нові позиції та застосовують дрони для атак. Українські сили стикаються з труднощами в утриманні своїх позицій через тактичні переваги противника.
Джерело: Радіо Свобода













