Головна Новини Країни Ректор запорізького університету постане перед судом через ухилянтську схему з аспірантами

Ректор запорізького університету постане перед судом через ухилянтську схему з аспірантами

6
0

Ректор одного з університетів Запоріжжя буде притягнутий до судової відповідальності за організацію ухилянтської схеми, яка завдала державі збитків у розмірі 50 мільйонів гривень. За даними Генеральної прокуратури, схема полягала у фіктивному навчанні трьох тисяч аспірантів.

Слідство встановило, що учасники схеми отримували кошти за навчання аспірантів, які насправді не проходили жодного навчального процесу. Ці дії мали на меті уникнення військової служби.

В рамках розслідування вже направлено до суду справу стосовно дев’яти осіб, які брали участь у цій схемі. Генеральний прокурор підкреслив, що такі дії є серйозним злочином, що шкодить не лише державним інтересам, а й підриває довіру до освітньої системи.

Правоохоронні органи продовжують розслідування, щоб встановити всіх причетних до цієї незаконної діяльності. Відомо, що в Україні існують численні випадки ухилянтів, які намагаються уникнути призову на військову службу, використовуючи різноманітні схеми.

Ректор запорізького університету постане перед судом за організацію ухилянтської схеми, що завдала державі значних фінансових збитків. У справі вже фігурують дев'ять учасників, які отримували кошти за фіктивне навчання аспірантів.




реклама у Нововолинськ