29 травня у закладах освіти Нововолинської громади відзначили свято Останнього дзвоника. Це свято зібрало учнів, педагогів та батьків, які разом підбили підсумки навчального року.
Цей день є особливим для випускників, які прощаються зі своїми навчальними закладами. У 2023 році 519 дев’ятикласників отримали базову середню освіту, а 355 одинадцятикласників почули останній дзвоник, що символізує завершення шкільного життя та початок нового етапу.
Вітаємо всіх школярів з успішним завершенням навчального року та бажаємо їм безпечного та змістовного літнього відпочинку. Випускникам бажаємо успіхів у вступній кампанії, впевненості у своїх силах та мирного майбутнього. Більше про святкові лінійки та емоції цього дня можна дізнатися з нашого фоторепортажу.
У Нововолинську відзначили свято Останнього дзвоника, де 519 дев’ятикласників та 355 одинадцятикласників завершили навчальний рік. Випускники отримали побажання успіху в майбутньому.













