Головна Новини Країни Відео: У Карпати повернулися морози та сніг

Відео: У Карпати повернулися морози та сніг

6
0

У Карпатах весна закінчується випадінням снігу та морозами.  Про це повідомив у Facebook гірський рятувальник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області Василь Фіцак.   «В Чорногорі все стабільно, пішов сніжок, а позначка термометра на -1С», — написав рятувальник та розмістив відео.  undefined Нагадаємо, що на вихідних в Україні очікувалося прохолодна погода”, — повідомляє: ua.news

У Карпатах весна закінчується випадінням снігу та морозами. 

Про це повідомив у Facebook гірський рятувальник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області Василь Фіцак.

 

«В Чорногорі все стабільно, пішов сніжок, а позначка термометра на -1С», — написав рятувальник та розмістив відео. 

Нагадаємо, що на вихідних в Україні очікувалося прохолодна погода, місцями температура вдень не перевищуватиме +10°С. За прогнозами, потепління повернеться трохи згодом. Останні дні травня будуть достатньо прохолодними, не виключаються дощі.

Перший місяць літа принесе українцям переважно теплу погоду. За попередніми прогнозами, червень 2026 року в Україні відзначиться сонячними днями, підвищенням температури та періодичними грозами, які найбільш активно проявлятимуться в середині місяця. Водночас погодні умови відрізнятимуться залежно від регіону країни.

 

 

Читай нас у Telegram та Sends

Завантажуй наш додаток




реклама у Нововолинськ