Головна Новини Країни США анонсували розблокування 400 мільйонів доларів допомоги Україні

США анонсували розблокування 400 мільйонів доларів допомоги Україні

6
0

Держсекретар США Марко Рубіо оголосив про рішення щодо розблокування 400 мільйонів доларів допомоги Україні. Ці кошти були схвалені Конгресом, але раніше затримані Міністерством оборони США.

Рубіо підкреслив, що ці фінансові ресурси будуть використані для підтримки України в її зусиллях щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності. Він зазначив, що допомога включатиме військову техніку, медичні засоби та інші важливі ресурси.

Це оголошення відбулося на фоні триваючої війни в Україні, яка триває з 2022 року. США продовжують підтримувати український уряд у його боротьбі проти агресії.

Розблокування коштів стало можливим завдяки зусиллям законодавців, які наполягали на необхідності термінової допомоги Україні. Рубіо також зазначив, що США залишаються відданими своїм зобов’язанням перед союзниками в Європі.

Очікується, що ці фінансові вливання допоможуть Україні зміцнити свої оборонні можливості та підтримати населення, яке страждає від наслідків конфлікту.

США оголосили про розблокування 400 мільйонів доларів допомоги Україні, що було затримано раніше. Ці кошти, схвалені Конгресом, підуть на підтримку оборонних зусиль України.