Головна Новини Країни Візит віцепрезидента США до Швейцарії відкладено через переговори з Іраном

Візит віцепрезидента США до Швейцарії відкладено через переговори з Іраном

10
0

У четвер ввечері Білий дім оголосив про відкладення візиту віцепрезидента Джей Ді Венса до Швейцарії для нових переговорів з Іраном щодо його ядерної програми.

Команда Венса була готова до від’їзду, але вирішила відкласти поїздку через складнощі в організації переговорів. Причиною цього стало триваюче військове втручання Ізраїлю в Лівані, що перешкоджає участі іранських представників у зустрічі.

Це відтермінування сталося на фоні оголошення США про зняття блокади, що дозволило нафтовим танкерам вільно проходити через Ормузьку протоку після тривалого періоду обмежень у використанні цього стратегічного маршруту.

Критика угоди з Іраном з боку республіканців у Конгресі зростає, оскільки вони вважають, що Вашингтон занадто багато поступився Тегерану, послабивши санкції та створивши можливість для 300 мільярдів доларів на відновлення.

У відповідь на ці закиди Венс зробив рідкісний крок, відвідавши Білий дім для захисту угоди. Він заявив, що, незважаючи на поступки, Іран повинен спочатку виконати вимоги США.

“Коли вони посилюють свою добру поведінку, ми можемо посилити економічне полегшення”, – зазначив він.

Венс також підкреслив, що у разі погіршення ситуації з поведінкою Ірану, США можуть знову вжити заходів.

Віцепрезидент США Джей Ді Венс відкладе свій візит до Швейцарії через переговори з Іраном, які ускладнені військовими діями в Лівані. Критика угоди з Іраном зростає серед республіканців, які вважають, що США надто поступилися.