Головна Новини Країни Російські війська активізують наступальні дії на Харківщині, зазнаючи значних втрат

Російські війська активізують наступальні дії на Харківщині, зазнаючи значних втрат

10
0

Російські окупанти посилили свої наступальні дії на Харківщині, що призводить до зростання їхніх втрат. Про це повідомив речник Угруповання об’єднаних сил Віктор Трегубов під час телемарафону.

За словами Трегубова, основний тиск російські війська здійснюють на Лиманському напрямку. Він також зазначив, що загальна кількість атак зросла по всіх напрямках.

Трегубов повідомив, що за минулу добу окупаційна армія втратила близько 300 солдатів. “Зараз ми спостерігаємо до 37 бойових зіткнень, що є значною цифрою. Зокрема, на Лиманському напрямку відбулося 20 зіткнень, що також є високим показником”, – зазначив він.

Він підкреслив, що це свідчить про масштабну наступальну кампанію ворога, яка, за його словами, “так чи інакше потім піде на спад”.

Нагадаємо, що після серії російських атак на Харківську область місцева влада вжила заходів для посилення безпеки. Деякі з нових заходів вже реалізовані на в’їздах до Харкова.

Російські війська активізували наступ на Харківщині, зазнаючи значних втрат. За останню добу їхні втрати сягнули 300 солдатів, а кількість бойових зіткнень зросла до 37.

Джерело: РБК-Україна