Джерело: tsn.ua
Сьомий день під Банковою: у Києві не вщухають масові протести проти відставки Федорова
У Києві та інших регіонах України вже сьомий день люди виходять на протести проти відставки ексміністра оборони Михайла Федорова.
Зауважимо, що порівняно з попередніми днями людей на мітингу значно поменшало. Можливо, це пов’язано з тим, що влада виконала одну з вимог протестувальників — звільнити Олександра Сирського з посади головкома ЗСУ і призначити натомість Михайла Драпатого.
Як повідомляє «Суспільне», у Києві зібралося близько 500 людей. В інших обласних центрах на мітинги вийшло по кілька десятків протестувальників.
«Є декілька загалом вимог у протестувальників. Перша — вернути Федорова як міністра оборони, а друга — прогнати Сирського з посади головнокомандувача ЗСУ. Другу Зеленський зміг виконати, а першу не зміг, то ми знову вийшли сюди, щоб повернути Федорова на посаду міністра оборони», — розповіла учасниця акції у Львові Вікторія.
Мітинги триватимуть Дмитро Козятинський — ветеран та ініціатор останніх протестів у Києві у коментарі hromadske заявив, що мітинги триватимуть доти, доки влада не прислухається до вимог людей — повернути посаду Михайлові Федорову.
«Вчора сталася історична подія: Олександра Сирського звільнено з посади головкома. Замість нього прийшов Михайло Драпатий […] Водночас, не варто забувати і про другу вимогу протесту — повернути Михайла Федорова на посаду міністра оборони. Міністерству необхідні реформи, а зі звільненням Сирського пропав і конфлікт між МО та ГШ, тому не бачу жодних причин не повертати Федорова на посаду», — сказав він.
«Ми будемо виходити щодня і стояти стільки днів, скільки знадобиться, щоб влада нас почула», — запевнив Козятинський.









