тег: російські удари
Російські удари по Сумщині: постраждали цивільні та енергетична інфраструктура
Російські війська вночі 6 червня вкотре завдали удару по Сумській області. Були атаковані енергетична інфраструктура, АЗС та поштовий транспорт, є постраждалі. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram глави Сумської ОВА Олега Григорова. За словами Григорова, внаслідок ворожих атак по енергетичній інфраструктурі з вечора в окремих населених пунктах зафіксовані перебої з електропостачанням. Енергетики оперативно
Російські удари по Україні: Дніпро, Харків, Одеса та Конотоп постраждали внаслідок...
Вночі 20 травня Росія завдала масованих ударів по кількох українських містах. Найбільше постраждав Дніпро - п'ятеро поранених, двоє у важкому стані, пошкоджено склади з продуктами. Одночасно атаки зафіксували у Харкові та Одесі. Дніпро Близько півночі місто атакували балістичним озброєнням. Очільник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа підтвердив удар і повідомив про пожежу. П'ятеро людей госпіталізовані: чоловік 40
Ракетний удар по Дніпру: загиблі та поранені серед цивільних
Російські солдати сьогодні, 5 травня, ввечері завдали ракетного удару по Дніпру. Внаслідок атаки загинули мирні жителі. За словами Ганжі, після російського удару на підприємстві почалася пожежа. Він уточнював, що троє людей загинули. Ще дев'ятеро - дістали поранення, один із них - у вкрай важкому стані. Лікарі надають постраждалим допомогу. Зі свого боку президент пізніше заявив
Російські удари по інфраструктурі Нафтогазу: нові пошкодження в Сумській та Харківській...
Російські війська протягом минулої доби атакували п’ять інфраструктурних об’єктів Групи Нафтогаз у Сумській та Харківській областях. Унаслідок ударів зафіксовано пошкодження обладнання, на окремих об’єктах виникли пожежі. Через це довелося тимчасово зупинити частину виробничих процесів. "Є пошкодження обладнання, на об’єктах виникли пожежі. Довелося тимчасово зупинити виробничі процеси. Інтенсивність ворожих атак зростає", - заявив голова правління НАК













