Головна Новини Нововолинська Позиції регіоналів міцніють

Позиції регіоналів міцніють

148
0

Обличчя партії – звісно – її лідери, обличчя лідерів – справи партії. Починаючи від найнижчих її осередків – первинок – та депутатів місцевих рад, які найбільше наближені до людей, зміцнюється фундамент політичної сили та формується довіра до неї громадськості.

Це добре розуміють у шахтарському Нововолинську. Лідер міськоїорганізації Партії регіонів Андрій Самков націлює однопартійців на плідну роботу для місцевої громади та кожної конкретної людини.Саме так, бо донедавна громадянин як член українського суспільства позиціонувався деякими політичними силами лише як одиниця електорату. І використовували його для задоволення в переважній більшості, особистих амбіцій та інтересів. Позиції Партії регіонів міцніють, бо люди у таких містечках як Нововолинськ, розуміють, що жодне звернення до організації, жодне прохання чи обіцянка не залишаться без вирішення. Так була поставлена робота у Нововолинському осередку Партії регіонів, що дало свій результат. Приймальня партійної організації працює тут щодня. До неї зі своїми клопотаннями, пропозиціями, за підтримкою та допомогою звертаються жителі міста та селища Жовтневого. А от як їх вирішували члени партійної ради та депутати – про це вони днями звітували.

Андрій Тимейчук, депутат Волинської обласної ради за дорученням обласної партійної організації та покликом серця впродовж минулого року курував Нововолинськ. Починаючи з літа, він проводив тут прийоми громадян, котрі ставили перед ним конкретні завдання, і вирішував їх. Недивно, що за допомогою перш за все звертаються люди старшого покоління. А коли до роботи береться депутат облради, то й просувається справа швидше. Були й інші звернення людей, які нині – в процесі депутатської роботи. Але найчастіше нововолинці зверталися до Андрія Анатолійовича за матеріальною допомогою на лікування. Розуміє, що це найголовніша потреба людей, тому безвідмовно, із визначених для цієї мети партійних фондів, її надавав.

Не менш активно спрацювала молода команда регіоналів – депутатів міської ради. Питання міста їм знайомі як нікому, тому й була зацікавленість у їх як найоперативнішому вирішенні. Хоча не все дається так швидко і просто. Та ж матеріальна допомога, за якою до кожного із семи депутатів міської ради постійно зверталися мешканці міста, – справа кількох днів, а то й кількох хвилин. Зрозумів потребу людини чи колективу – за рішенням справа не стоїть – ситуацію оцінюють миттєво. Розуміють необхідність розвитку спорту серед молоді і вкладають у це власні кошти та організаторські здібності такі депутати як Андрій Чабан, Юрій Сиротюк, Ігор Трофимович, Василь Бутинець та Андрій Нагорний. Тримає на постійному контролі опіку над ветеранськими організаціями міста, сприяє у вирішенні їхніх соціальних та матеріальних проблем Андрій Самков. Едуард Суднікна своєму виборчому окрузі також не забуває про ветеранів також – від матеріальної допомоги їм до облаштування об’єктів житлово-комунальної сфери – свята справа місцевого депутата, члена Партії регіонів, просто людини, яка розуміє потреби людей та нерідко їхню неспроможність з низкипричин їх самостійно вирішити. Турбота про дітей, їхнє дозвілля – серед добрих справ Юрія Сиротюка, котрий матеріально і організаційно посприяв у встановленні у місті двох дитячих майданчиків, неодноразово надавав фінансову допомогу дитячим садочкам міста. Андрій Чабан організовував акції для молоді, які культивували активний та здоровий спосіб життя. Він сприяє й духовному розвитку малечі, докладає зусиль до проведення низкизаходів для найменших нововолинців. Депутат спільно з другом обладнав лікарняну палату в дитячому відділенні центральної міської лікарні, як токажуть під ключ. Чимало Андріїв – членів Партії регіонів плідно працюють на благо міської громади. Зокрема й Андрій Нагорний, який посприяв увирішенні низки житлово-комунальних питань мешканців центральногорайону міста, опікується проблемами школи свого району – ЗОШ №4 та сприяє духовному розвитку і матеріальній підтримці своїх виборців. ІгорТрофимович у сфері своєї професійної діяльності – вироби з дерева – забезпечує потребу нововолинців у лавочках біля під’їздів, посприяв воблаштування меблями міської бібліотеки тощо. З часу, коли депутат Нововолинської міської ради Василь Бутинець очолив комунальне господарство міста, в поле його професійної уваги потрапили проблеми комунальні, тому, як депутат посприяв у асфальтуванні внутріквартальних доріг, зокрема, на вул. Куліша, виконав роботи по прокладенню каналізаційного колектора на вул. Петрова, посприяв у проведенні освітленніна вул. Дорошенка, на прохання мешканців встановив додаткові урни для сміття та виконав низку інших робіт.

Голова міської організації партії Андрій Самков вкладає чимало власних коштів у благоустрій міста – будівництво та викладання бруківкою частини вул. Шопена, підведення на ній неонового освітлення. Він допоміг у встановленні металевих дверей для жителів будинку на вул. Січових стрільців, міські дворики прикрашає декоративними лавочками. Щодо глобальних планів депутата Андрія Самкова – будівництва дороги, яка закільцює місто та об’єднає чотири його мікрорайони. Цьогоріч заплановано виготовити проектну документацію на дорогу, з даного питання отримана принципова згода сесії міської ради та Нововолинського міського голови Віктора Сапожнікова.

У засіданні ради Партії регіонів, на якій заслуховувалися звіти депутатів міської ради, взяв участь заступник міського голови, член Партії регіонів Едуард Савік та голови первинних партійних організацій. Намічені плани на наступний рік, озвучені пропозиції, розставлені пріоритети. Вони – на кілька порядків вищі за те, що виконано торік. А зроблено немало.

 Реклама у Нововолинську