Головна Влада Про що мовчить Партія регіонів та її політичний шлак?

Про що мовчить Партія регіонів та її політичний шлак?

116
0

 

Зміст політики нинішньої регіонально-олігархічної влади, від Януковича до його місцевих намісників-васалів, нагадує концентровану брехню, яка масово виливається в українське суспільство.

 

Контрольовані владою і олігархами ЗМІ, схоже, ввели монополію на поширення правди і тримають українців у режимі резервації. Практично жоден захід за участю членів і слуг Партії регіонів не відбувається без озвучення хвалебних од на честь мудрого правління та злагодженого функціонування всіх гілок влади. Ні Янукович, ні Азаров, ні Тігіпко, ні посадовці менших масштабів, проводячи оперативні наради, виступаючи на офіційних заходах, зачитуючи статистичну інформацію, не втримуються від гучних заяв про послідовне виконання програми Януковича.

 

Вони невтомно переконують українців у тому, ніби життя покращується шаленими темпами, що влада день і ніч думає, як ще підняти рівень життя народу. А Януковичу купили величезну люстру за 50 тисяч доларів, мабуть, тільки для того, щоб і вночі працював на благо народу при якісному освітленні. Позолочені ж сантехнічні прилади, певно, сприяють кращій інтелектуальнопошуковій роботі нашого гаранта. А високий паркан навколо латифундії у Межигір’ї зведений, вочевидь, для того, щоб вождю Партії регіонів не заважали послідовно думати про народ. Та й вертоліт Януковича призначений, либонь, для виконання функції цілодобової “швидкої допомоги” громадянам України.

 

Якби Янукович і Партія регіонів були чесними та не боялися сказати правду про зміст і мету свого правління, то українці отримали б чіткі відповіді про те, чому їх життя так радикально розходиться з солодкими словами про ефективне управління та реформи для народу. Однак, наслідуючи приклад політичних шулерів, Партія регіонів не звикла оперувати поняттями правди. Натомість повсякденна робота представників цієї влади пронизана елементами брехні та фальші, яка й становить основний зміст діяльності окупаційної псевдоеліти, яка визискує українців.

 

Про що ж мовчить Партія регіонів та її почесний межигірський володар і, ніби за сумісництвом, президент країни? Що приховується за словами про “покращення життя вже сьогодні”, звітами про виконання та перевиконання бюджетів, стрімке зростання добробуту, низьку інфляцію, боротьбу з корупцією та ефективні реформи?

 

Якби регіональноолігархічна влада мали б мужність чесно, відверто і прозоро говорити про речі, які насправді мають місце в Україні, то її представники, мабуть, заявили б приблизно таке:

 

“Так, ми будемо ретельно, старанно і наполегливо красти, привласнювати національні багатства і збільшувати соціальну прірву в країні. При цьому не звітуючи, скільки і що вкрали і на які цілі витратили кошти платників податків.

 

Ми не будемо розвивати інфраструктуру, будувати сучасні автотраси (за винятком кількох до Євро-2012). Бо насправді нашого гаранта і олігархічну еліту мало цікавлять дороги. Адже у них є гелікоптери і якісні траси, які ведуть до їх палаців і маєтків.

 

Нас не цікавить якісна медицина для звичайного населення, оскільки ми маємо змогу отримувати суперсучасні медичні послуги. Тому нам потрібно терміново оптимізувати кількість медичних закладів – для того, щоби ще більше покращити власне життя.

 

Нас не обходить питання доступної освіти для українців, бо наші діти мають можливість вчитися, де захочуть і займати місця більш талановитих.

 

Ми й надалі будемо малювати високі цифри зростання економіки, які на собі відчуватимуть тільки представники обраної “еліти”. Також щомісяця Кабмін і Держкомстат радуватиме українців низькою офіційною інфляцією, що дасть повне право Азарову і Тігіпку разом із “тушкованим” парламентом не підвищувати соціальні стандарти”.

 

Партія регіонів та її політичні маріонетки мали б не вводити людей в оману казками про боротьбу з корупціонерами, а нарешті чітко заявити: “Всі питання у нас можна вирішити за гроші. Дерибанити бюджетні кошти теж можна. Головне – не бути надто жадібним і поділитись із потрібними людьми. Хабарі теж можна давати і брати. Але потрібно наперед знати, кому давати і з ким ділитись отриманим хабарем. Інакше іноді можуть і посадити”.

 

Крім того, регіонали та їх політична прислуга мають відверто сказати: “Комунальні тарифи в Україні будуть зростати, тому що нас мало хвилює рівень життя простих українців і ми не хочемо розвивати альтернативну енергетику чи проводити рівноправні переговори щодо вартості російського газу. Ми здали Севастополь і готові здати Москві газотранспортну систему, стратегічні підприємства і навіть частину суверенітету, аби тільки й надалі залишатися при владі”.

 

Не менш прозоро й чесно існуюча влада зобов’язана заявити й про те, що пенсії і зарплати практично не зростають і зростати не будуть. Для того, щоб зрозуміти чому, варто завітати на екскурсію до Межигір’я чи до інших місць концентрації латифундій окремих “елітних” верств населення. Після цього всі зайві незручні питання у громадян зникнуть самі собою. Реальний прожитковий мінімум зростати теж, очевидно, не буде з тієї простої причини, що в нашій державі олігархи звикли жити по­максимуму.

 

Новий виборчий закон призначений зовсім не для того, щоб наблизити владу до народу, як у цьому переконує нас із екранів телебачення влада. Його мета цілком логічна: забезпечити тривале сите панування і паразитування нинішньої псевдоеліти в Україні та проведення в парламент нової зграї політичних зрадників і пристосуванців.

 

У перспективі Янукович і його олігархічна партія мріють про вічне правління та визиск української нації. Лише така політика дає змогу представникам олігархату з України бути одними з найбагатших у Європі. А українці через це матимуть можливість і надалі зберегти статус громадян, доходи яких найнижчі на європейському континенті.

 

Таким чином, аналіз діяльності Януковича і Партії регіонів за останні роки переконливо свідчить, що вони належать до категорії, до якої відносять саме політичних брехунів, боягузів і шулерів. Нинішня влада не спроможна називати речі своїми іменами, бо має патологічну схильність до фальші.

 

Обман власних громадян, недостовірна інформація про реальний стан справ в Україні та справжні цілі своєї політики – провідна і визначальна риса стратегії олігархату та його обслуговуючого персоналу, який засів у владних органах усіх рівнів. І як довго ці політичні брехуни матимуть можливість вільно й тотально брехати та не відповідати за свої слова і вчинки, залежить від нас самих, українців.

 

                                                                                                Анатолій Вітів,

                                                          голова фракції ВО “Свобода” у Волинській обласній раді

 Реклама у Нововолинську