Головна Новини Нововолинська Шахтарям Нововолинська виплатять зарплату за лютий.

Шахтарям Нововолинська виплатять зарплату за лютий.

124
0

6 мільйонів 540 тисяч гривень надійшло вчора на рахунок державного підприємства “Волиньвугілля”. Кошти спрямують на виплату заробітної плати шахтарям за лютий.

З початку місяця волинські шахтарі отримали 12 млн грн державної підтримки, але цього недостатньо, щоб виплатити зарплату за лютий. Безгрошів’я, проблеми з реалізацією палива негативно позначились на роботі ДП “Волиньвугілля”. Місячний план не виконується, обсяги видобутку до минулого року зменшились на 30 %, досі не розпочалось фінансування будівництва шахти №10. Шахтарські негаразди позначаються і на наповненні міського бюджету, настрої гірників.

Учора міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков обговорив стан справ у вугільній галузі з головою волинського теркому профспілки Юрієм Калістратовим. Віктор Сапожніков запевнив, що міська і обласна влада працює над розв’язанням проблем шахтарів. У середу в Нововолинську – шахтарський день. У цей день відбудеться щорічна традиційна конференція трудового колективу ДП “Волиньвугілля”. Звітуватиме про виконання трудового договору у 2011-му році виконувач обов’язків генерального директора Олександр Онопрієнко.

Інформує Волинська ОДТРКРеклама у Нововолинську