Головна Новини Нововолинська Озброєний тракторист.

Озброєний тракторист.

126
0

Правоохоронці продовжують виявляти зброю, яку громадяни незаконно зберігають вдома.
Цього разу працівники сектору карного розшуку Нововолинського МВ УМВС України у Волинській області виявили та вилучили пістолет «ZORAKI 914-S».

Таку зброю зберігав у своєму помешканні житель Нововолинська 50-річний Валентин Х. Чоловік за професією – машиніст-тракторист, тож те, для чого йому пістолет, – залишиться загадкою. До слова, у 2009 році мав проблеми із законом: судимий за ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України.
Пістолет «ZORAKI 914-S» передали на дослідження в НДЕКЦ.

Джерело СЗГ УМВС України у Волинській області

Довідка: «ZORAKI 914-S» – стартовий пістолет зовні нічим не відрізняється від травматичного пістолета «STREAMER-1014». У конструкції стартового пістолета «ZORAKI-914-S» широко використовуються легкі сплави. У каналі ствола є тонкостінний сталевий лейнер.
Сигнально-стартово-шумовий пістолет «ZORAKI-914-S» при викручуванні (видаленні) заводської заглушки відповідає всім критеріям, притаманним нестандартній короткоствольній вогнепальній зброї!
Пам’ятайте: всі стартові пристрої поставляються в заводському виконанні і будь-яке внесення змін у їх конструкцію тягне за собою кримінальну відповідальність.Реклама у Нововолинську