Головна Новини Нововолинська Три з половиною роки за рекет через Інтернет.

Три з половиною роки за рекет через Інтернет.

144
0

 

Неповнолітній мешканець Нововолинська протягом 2010-2011 років займався вимаганням грошей та матеріальних цінностей. Для цього навіть використовував Інтернет. За порушення закону юнак отримав 3,5 роки позбавлення волі.

Відповідний вирок виніс Нововолинський міський суд.

Під час засідання правосуддя з’ясувало. що юнак протягом 2010-2011 неодноразово домагався грошей чи матеріальних цінностей у інших неповнолітніх мешканців Нововолинська. Так у квітні 2010 року через всесвітню мережу Інтернет вимагав 40 гривень у неповнолітнього, погрожуючи тому фізичною розправою. Той підкорився «рекетиру» і віддав йому гроші.

В іншого постраждалого парубок двічі вимагав блок цигарок. Свого він добився, але двічі застосовував силу, бо жертва спочатку відмовлялася.

Зрештою, бандит геть знахабнів. Він наказав ще одному неповнолітньому хлопцеві принести 200 гривень, бо той, нібито, знищив його рослину. Хлопець поскаржився матері, яка і звернулася до міліції.

Правоохоронці написали люмінесцентним аерозолем слово «РЕКЕТ» на двох купюрах номіналом по 100 гривень та віддали хлопцеві. Опісля того, як він передав гроші «рекетиру», злочинця затримала міліція і вилучила позначені «сотні».

У суді розбишака визнав вину й пообіцяв компенсувати завданні збитки.

Однак суд вирішив ще й позбавити його волі на три з половиною роки. Підсудного визнали винним у злочинах, передбачених частиною 1 статті 189, частиною 2 статті 189 Кримінального кодексу України – вимагання чужого майна.

 Реклама у Нововолинську