Головна Новини Нововолинська Нововолинське підприємство не сплатило 3 мільйони гривень податків

Нововолинське підприємство не сплатило 3 мільйони гривень податків

102
0

На підприємстві „Ф” у м. Нововолинськ безпідставно збільшили собівартість продукції. Відтак,  наростило валові витрати та сформувало незаконний податковий кредит. І спробували  у законності усіх протиправних операцій переконати податкових ревізорів.

Як повідомили в  управлінні податкового контролю ДПС у Волинській області, факт списання значних обсягів сировини на підприємстві документально відображено. Однак. жодних первинних документів на її транспортування  і виробничих звітів, що підтверджували б використання сировини  в господарській діяльності, податковим аудиторам не надали.

Завдяки схемі підприємство нелегально реалізувало частину власної продукції, яку виготовило із зайво списаної сировини та приховало  щонайменше 3 мільйони гривень  податків.

Тепер відповідь на питання „у чиїй кишені осіли прибутки від продажу нелегального  товару?” з’ясовуватимуть правоохоронці. Матеріали перевірки передано до УПМ ДПС у Волинській області.

Довідково: з моменту зміни власника це підприємство протягом останніх чотирьох років стабільно декларує збиткову діяльність. Наприклад, за результатами господарювання у 2011 році підприємство – виробник „напрацювало” 3,3 мільйона гривень збитків.

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Волинській області Реклама у Нововолинську