Головна Культура Година пам’яті «Жертвам Чорнобильської катастрофи».

Година пам’яті «Жертвам Чорнобильської катастрофи».

140
0

Шість років тому в Нововолинську було споруджено пам’ятний знак «Жертвам Чорнобильської катастрофи». Саме тоді представники міської влади заявили про те, що цей знак буде доповнюватися, імена рятівників — ліквідаторів будуть увічнені.

І ось задум реалізовано. Днями тут встановили гранітні плити з меморіальними дошками, де викарбувані імена шістдесяти ліквідаторів, які проживали в шахтарському місті.

Сьогодні біля пам’ятного знака зібралися представники міської влади, Нововолинської організації „Спілка Чорнобиль”, Нововолинської пожежної частини, громадськість міста, щоб вшанувати тих, хто ціною власного здоров’я врятував Україну. Захід розпочався панахидою, яку відслужив декан Нововолинського деканату, митрофорний протоієрей Стефан Фульмес.

До присутніх звернувся міський голова Віктор Сапожніков. Він наголосив, що Чорнобильська трагедія для нашого народу і сьогодні лишається незагоєною раною. Віктор Сапожніков подякував героям-ліквідаторам за подвиг.

— Меморіальні плити пам”яті — це скромно. Можливо мало, але що можемо, те робимо, — сказав він. І також запевнив, що міська влада й надалі дослухатиметься до їхніх потреб . Міський голова побажав учасникам ліквідації від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС міцного здоров’я, тепла та затишку в родинах.

Голова міської організації „Афганці Чорнобиля”, депутат обласної ради Євген Недищук вручив від Всеукраїнської організації шести ліквідаторам медалі та орден „Честь. Подвиг. Пам’ять”.

На заході виступили також начальник СДПЧ-5 м.Нововолинська Сергій Литвяк, член МО „Спілка Чорнобиль” Олександр Каптур.

Джерело Нововолинська міська рада.Реклама у Нововолинську