Головна Новини Нововолинська На наш округ націлився привозний генерал

На наш округ націлився привозний генерал

124
0

67-річний генерал-лейтенант Олександр Скіпальський хоче пройти у Верховну Раду від 19-го виборчого округу.

Вихідець із села Вишнів Любомльського району сподівається повторити свій успіх 1994 року, коли його обрали до парламенту земляки й володимир-волинці.

До офіційного старту виборчої кампанії ще кілька тижнів, але в Нововолинську вже діє штаб Скіпальського на чолі з Володимиром Мигасом (УРП). Чималу активність у цьому штабі виявляє й донедавній заступник начальника «Водоканалу» Петро Дембицький. Підтримати столичного генерала вже зголосились нововолинські ветерани ОУН-УПА.

Скіпальський претендує бути єдиним кандидатом від опозиції в 19-му одномандатному (мажоритарному) окрузі, куди входять Нововолинськ, Іваничівський, Любомльський і Володимир-Волинський райони. Очікують, що 26 травня на Волинь приїде Арсеній Яценюк і оголосить Скіпальського узгодженим кандидатом від КОДу («Батьківщина», «Свобода», «Фронт змін»).

Головними суперниками 67-річного відставного розвідника будуть нафтовий та цукровий король Сергій Ковальчук із Володимира-Волинського, а також нововолинський лікар і підприємець, депутат облради 49-річний Євген Недищук.

54-річного Ковальчука, який, вочевидь, ітиме як позапартійний, підтримають Партія регіонів і голова Волинської облдержадміністрації Борис Климчук із усім своїм адмінресурсом. Пригадую, у 2002 цей багатій безуспішно балотувався до парламенту від блоку «За ЄдУ».  

Недищука, який належить до партії «Батьківщина», підтримають «Удар» Кличка, «Громадянська позиція» Гриценка, УНП.

Якщо в нашої опозиції здоровий глузд раптом виявиться сильнішим за амбіції, то вона зробить ставку саме на місцевого громадського діяча, а не на столичного відставного генерала. Утакому разі єдиний кандидат від опозиції переконливо переможе: Недищук – відносно молодий, енергійний і пробивний. Та й лікарів у нас традиційно шанують.

Якщо ж голоси виборців розпорошаться між двома опозиційними патріотами, то регіонали просто-таки ридатимуть від щастя. Бо тоді однозначно пройде їхній ставленик.

Отже, головною інтригою найближчих днів буде затвердження єдиного кандидата від опозиції.

Довідково. У нашому окрузі близько 147 тис. виборців. Тут 20 років поспіль симпатизували демократам (і тим, хто вміло вдавав із себе борця за народ). До парламенту мої краяни обирали: Федора Свідерського, Левка Лук’яненка, Валерія Діброву, Сергія Слабенка. Потім дружно голосували за БЮТ.

Н.Камишникова. Нововолинськ.


Скіпальський чи Недищук? Штабісти у Києві мудрують, а вибір – за нами…Реклама у Нововолинську