Головна Новини Нововолинська Верховна Рада розширила перелік місць, де заборонено палити.

Верховна Рада розширила перелік місць, де заборонено палити.

104
0

 

За закон про внесення змін до закону, що удосконалюють окремі положення щодо обмеження місць для паління, проголосували 368 депутатів із 422, зареєстрованих у залі.

Закон забороняє куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів у ліфтах і таксофонах, у приміщеннях і на території установ охорони здоров’я, навчальних закладах, на дитячих майданчиках, спортивних та фізкультурно-оздоровчих спорудах, у під’їздах житлових будинків, підземних переходах, громадському транспорті, в приміщеннях установ ресторанного господарства, у приміщеннях об’єктів культурного призначення, приміщеннях органів держвлади і місцевого самоврядування, на зупинках громадського транспорту.

Крім того, забороняється паління тютюнових виробів, крім спеціальних відведених для цього місць, у приміщеннях підприємств, установ та організацій всіх форм власності, в приміщеннях готелів та аналогічних місць розміщення громадян, у гуртожитках, в аеропортах і на вокзалах.

Закон встановлює, що спеціальні місця для паління мають бути площею не більше 10% від загальної площі приміщення, обладнані витяжною вентиляцією або іншими засобами для видалення тютюнового диму.

Порушення цих норм закону про виділення і обладнання місць для паління передбачає стягнення штрафів від 1 тис. до 10 тис. грн.

Джерело – Интерфакс-УкраинаРеклама у Нововолинську