Головна Різне Втопився на спір

Втопився на спір

102
0

Чоловік, який втопився на міському озері у Нововолинську, хотів довести компанії, що легко може перепливти з одного берега на інший, до того ж був напідпитку.

Про це пригоду розповідає Місто вечірнє.

29-річний Василь Р. заклався з друзями на парі, що запросто перепливе з одного берега водойми на інший. 

Чоловік роздягнувся, шубовснув головою вниз, а витягали його бездиханне тіло вже рятувальники.

До слова, вдома Василя чекали молода дружина і ще зовсім маленька дитина.

«На жаль, це не перший і, мабуть, не останній випадок, коли люди так легковажать власним життям, – каже заступник начальника державної пожежно-рятувальної частини №5 Руслан Безека. – Від початку року на водоймах Волині загинуло дев’ять людей, серед них – одна дитина. А купальний сезон ще навіть і не розпочинався. За аналогічний період минулого року потопельників було 12». 

Причин декілька, каже рятувальник. Це – порушення правил поведінки на воді, вживання алкоголю, переоцінка своїх сил і фізичних можливостей, нехтування погодними умовами. 

«Тому звертаємося до всіх, хто любить відпочинок на природі: ніколи не пірнайте в незнайомих місцях, не пересвідчившись, що на дні немає каміння, скла чи гострих предметів. Уникайте швидких течій, не зловживайте спиртним, не купайтеся у невстановлених місцях, а особливо стежте за власними дітьми. Навіть, хлюпаючись на мілководді, вони можуть впасти і захлинутися», – застерігає працівник служби «101».

ДжерелоРеклама у Нововолинську