Головна Новини Нововолинська Скандальне рішення Нововолинської міськради опротестував прокурор

Скандальне рішення Нововолинської міськради опротестував прокурор

98
0

Як повідомляє сайт “Волиньпост”,

прокуратура хоче повернути ліквідовані у Нововолинську позашкільні заклади

Нововолинський прокурор вніс протест на рішення міської ради, згідно з яким ліквідовано чотири позашкільних навчальних заклади в місті.

Про це повідомляють у прокуратурі Волинської області.

Одним натиском кнопок депутати ліквідували дитячо-юнацький центр, станцію юних техніків, станцію юних натуралістів та станцію юних туристів.

Обранці громади своїм рішенням проігнорували вимоги Закону України «Про позашкільну освіту», згідно з якими державна політика у цій сфері спрямована на збереження та розвиток мережі державних та комунальних позашкільних навчальних закладів. Ці заклади заборонено перепрофільовувати, перепідпорядковувати, об’єднувати та закривати. Їхні приміщення, обладнання й техніка не підлягають передачі в оренду.

Як повідомив перший заступник прокурора області Володимир Троц, прокурорська перевірка з’ясувала, що це рішення Нововолинської міської ради порушує права дітей.

Після ліквідації чотирьох дитячих закладів скоротилася кількість годин позашкільних занять. Зменшився час охоплення нововолинських дітей гуртковою роботою та змістовним дозвіллям. А це може стати причиною підвищення рівня дитячої злочинності і правопорушень, зростання бездоглядності.

Внесений прокурором Нововолинська протест депутати розглянуть на сесії міської ради.Реклама у Нововолинську