Головна Культура Споювання міської громади. (5-та серія)

Споювання міської громади. (5-та серія)

126
0

Як повідомлялось, 03 травня 2012 р. на сесії міськради, у присутності прокурора міста, депутатами міськради було прийняте рішення про виїзну торгівлю у святкові дні.

До цієї, без сумніву історичної для Нововолинська події, наметова торгівля на газонах із продажем горілки та пива у центральному парку Культури і відпочинку, практикувалася давно. Проте, путівка у життя народними обранцями на це «священнодійство», на радість любителям оковитої, була виписана вперше. До цього вона дозволялася відповідними розпорядженнями міського голови. У містах Луцьку, Ковелі, Володимирі-Волинському подібних анахронізмів радянської доби, давно не існує.

Щоразу, під час пиятики, по тел. 102 викликався наряд міліції для складання протоколу про розпиття спиртних напоїв і пива у громадському місці. (А віднедавна, додалось, ще і тютюнопаління)

Порушення фіксувалися цифровою камерою у присутності свідків – членів патріотичних громадських організацій та політичних партій. Міліція, як правило, не приїжджала. А ті працівники МВ УМВС, що несли службу по охороні громадського порядку у Парку, всіляко відхрещувалися від виконання своїх прямих посадових обов’язків. А згодом починали допитувати заявників, роблячи круглі очі, мовляв що?, детаке могло бути?

І на цей раз історія повторилась.

Розпочались телефонні дзвінки з вимогою негайно прийти і добровільно здатись для допиту. Ніби і не було повідомлення про злочин по оперативному телефону, ніби ніхто нічого й не занюхував і не відстежував під час службового чергування, а тим більше фактів продажу і розпиття спиртних напоїв.

Можна подумати, що громадяни із пляшок з-під «Хортиці», «Хлібного дару», «Біленької» тощо, пили мінеральну воду. Що цікаво: а чи зареєстровано у міській прокуратурі колективні антиалкогольні «Повідомлення про злочини» у спеціальному журналі, в т.ч. і про несанкціоновану обласною ТерЕкоСлужбою масову вирубку дерев у місті? Чи буде вона, прокуратура, проводити своє, незалежне від міліції розслідування, як наглядова правова державна організація? Чи відразу ж визнає повну чи часткову службову невідповідність займаним посадам своїх окремих працівників, які признаються у бездіяльністі. Побачимо…

28.05.1012 р. А. Бідзюра, голова громадської організації «Україна+Польща», Нововолинськ, Волинь.Реклама у Нововолинську