Головна Новини Нововолинська Прокуратура хоче повернути дитячий табір

Прокуратура хоче повернути дитячий табір

192
0

Прокурор міста Нововолинська заявив позов в інтересах держави в особі Фонду державного майна України до закритого акціонерного товариства “Салют” щодо витребування із незаконного володіння та повернення у державну власність колишнього дитячого оздоровчого табору “Салют” в урочищі Гушово Світязької сільської ради у Шацькому районі. 
Прокурорська перевірка встановила, що цей табір із 1982 року перебував на балансі «Нововолинської бавовнопрядильної державної фабрики».
У 1994 році розпочався процес корпоратизації фабрики і її, згідно наказу державного комітету з легкої та текстильної промисловості, перетворено у Відкрите акціонерне товариство «Нововолинська бавовнопрядильна фабрика «Нотекс». Нерухоме ж майно дитячого табору «Салют» ВАТ «Нотекс» не передавалося і не увійшло до статутного капіталу цього товариства.
Однак, 30 листопада 2001 року рішенням виконкому Світязької сільської ради, прийнятим на підставі документів, які не підтверджують перебування майна дитячого табору на балансі ВАТ «Нотекс», було безпідставно оформлено право власності ВАТ на майно цього дитячого табору. 
У 2002 році ВАТ «Нотекс» незаконно внесло цілісний майновий комплекс дитячого табору як внесок до статутного фонду при створенні ЗАТ «Салют».
Наразі дитячий заклад «Салют» не використовується для оздоровлення та відпочинку дітей. 
Ухвалою господарського суду Волинської області від 25 червня порушено провадження у справі за позовом прокурора міста Нововолинська та призначено її до розгляду.

Джерело

 реклама у Нововолинськ