Головна Новини Нововолинська Письменник Любко Дереш здивований нововолинською владою!

Письменник Любко Дереш здивований нововолинською владою!

116
0

Багато з читачів, шанувальників таланту Любка Дереша, напевно, не повірили б у те, що їхній кумир прогулювався під самісінькими їх вікнами. Але… сталося!

Так, так, один із найвідоміших молодих письменників України відвідав шахтарське місто, відгукнувшись на запрошення МГО «Молодіжна ініціатива».

Приводом стала нова книга «Голова Якова», над якою, подейкують, молодий митець працював протягом п’яти років, не виходячи з дому і ні з ким не спілкуючись.

Що сказати про твір? Письменник відмовився від «кучерявих» слівець: у новій книзі їх немає. Вона – про геніального двоголового (майже як Змій Горинич. – Авт.) композитора Якова, який взявся за створення симфонії до відкриття Євро-2012. А може, вступної мелодії до кінця світу? Хто його зна…

Пощастило всім, хто відвідав саму презентацію. Любко Дереш розповів про становлення постмодернізму, його особливості, а також про нову книгу.

«До «Голови Якова» потрібно написати тлумачний словник величиною з радянську енциклопедію. Я – поганий автор, бо не можу створити стовідсотково зрозумілий для всіх текст», – поскаржився письменник.

Він цитував уривки з книги, заразом пояснюючи багато моментів. Відповідав на запитання публіки, а також фотографувався з читачами і щедро роздавав автографи.

Залишається лише поспівчувати тим, хто не зміг прийти на зустріч: таке пропустити – реальна втрата )))

Любко Дереш був щиро здивований чистотою міста, побачив у цьому заслугу влади.

«Тут вільно дихається. І тиша… Така, яку часом шукаєш і не можеш знайти у великих містах…», – то знову маестро про Нововолинськ. Пообіцяв ще не раз приїхати, незважаючи на те, що з ранку до ночі не відпочивав (організатори розписали час по хвилинах. – Авт.)

Ну що ж, будемо шукати приводу ))) Користуючись нагодою, передам подяки від організатора – МГО «Молодіжна ініціатива»: Русланові Федині – за фінансову та організаційну підтримку, колективу Центральної міської бібліотеки та її директору – Світлані Кухарук – за теплий прийом, каналу «СТН», радіо «НОВА», газетам «Наше місто», «Слово правди», порталам «nvip» та «ndilo» – за інформаційне сприяння. Подяка за сприяння Вікторові Сапожнікову (від імені мера письменника вітав радник Василь Мигас – Авт.).

Олександр Топорівський, спеціально для nvip.com.ua

 

Прес-конференція Любка Дереша для ЗМІ міста й області.

Презентація книги “Голова Якова”.Реклама у Нововолинську