Головна Новини Нововолинська Фірмовий інгредієнт

Фірмовий інгредієнт

110
0

11 липня 2012 р., на широко розрекламовану у ЗМІ зустріч керівників «Krono-ua» із мешканцями вул. Панасівська, що відбулась на цьому деревообробному підприємстві, із нововолинського міського начальства та депутатів, не прибув ніхто. Хоча всі про неї знали. На початку зустрічі, не без сприяння самих скаржників із зали вижили Н.Камишнікову – єдину присутню там журналістку. Диригувала зборами директорка Н. Покінська.

Я запізнився. І не дивлячись на надане мною журналістське посвідчення, на територію не пустили. На моє запитання чи є «Кроноспан-ua» режимним об’єктом, як військова частина чи міліція, вартова відповіла ствердно. Правда, розгубилась коли я попросив показати відповідні документи. Почала кудись дзвонити. Притих і геройський до того, бравий викидайло у чорній формі, неслов’янської зовнішності, що перед тим трохи не зламав руку Н.Комишніковій, видираючи у неї перепустку. Особисто я, вважаю цей кричущий факт нападом на журналістку при виконанні редакційних службових обов’язків. Не знаю, чи вибачить цей дикий випадок сама Наталія Семенівна…

Частина мешканців залишила залу, решта зостались. Ті що вийшли, продовжували збори перед прохідною підприємства. Враження гнітюче. І це на 21 році Незалежності нашої Держави, на землях, що не так і давно належали мешканцям –хліборобам села Панасівка? Багато з яких ще добре пам’ятають часи, коли на своїх моргах такої сильної і щедрої землі, вирощували багатющі урожаї збіжжя і бульби. Хай пробачить мене Господь, старого діда, але споглядаючи оцю комедію, у голову закрались нехороші думки. Фото, ті що встиг зробити, надаю.

 

11.07.2012 р.

 

Анатолій Бідзюра, журналіст. Голова ГО «Україна + Польща», Нововолинськ.

 Реклама у Нововолинську