Головна Новини Нововолинська Під час рейдів у Нововолинську у трьох батьків відібрали дітей.

Під час рейдів у Нововолинську у трьох батьків відібрали дітей.

110
0

Троє дітей відібрано від батьків, у зв’язку з тим, що умови, в яких перебували діти, загрожували їх життю та здоров’ю. Діти тимчасово були влаштовані в дитяче відділення Нововолинської ЦМЛ.

Виявили 4 дитини, які займались бродяжництвом. Троє з них за направленням служби у справах дітей були влаштовані до притулку для дітей у м. Рожище. Одну дитину з Львівської області, яка бродяжила у м. Нововолинську, тимчасово було влаштовано в дитяче відділення Нововолинської ЦМЛ, а пізніше – передано батькові.

Також виявили троє неповнолітніх, які палили цигарки на території навчального закладу. Працівниками МВ УМВС складено протоколи на цих неповнолітніх. З дітьми та їх батьками було проведено відповідну профілактичну роботу.

Знайшли також двоє неповнолітніх, які під час навчальних занять перебували у комп’ютерному клубі. По даному факту було надіслано повідомлення в навчальний заклад для проведення відповідної профілактичної роботи з дітьми та їх батьками.

Двох неповнолітніх, які у вечірній час перебували в стані алкогольного сп’яніння, направили в ЦМЛ для проведення медосвідчення.

Знайшли також двох малолітніх дітей, які перебували на вулиці без нагляду дорослих. Мати дітей лежала на обочині, перебуваючи у нетверезому стані. Малолітніх тимчасово було влаштовано в дитяче відділення Нововолинської ЦМЛ.

Під час проведення рейдів також виявлено факт використання матір’ю малолітньої дитини для заняття жебрацтвом.

При проведені рейдів-перевірок на дотримання ст.15-3 Закону України Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям в частині, що стосується дітей виявлено 5 порушень правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Працівниками ВКМСД МВ УМВС складено відповідні протоколи про здійснення адмінправопорушення. На продавців накладено штрафи.

З початку нинішнього року проведено 40 профілактичних рейдів у Нововолинську. Серед них рейди «Сім’я», «Діти вулиці», «Підліток» рейди у комп’ютерні клуби та торгові заклади міста з метою виявлення порушень правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Під час проведених рейдів здійснено 137 обстежень умов проживання дітей, що опинились у складних життєвих обставинах. Складені відповідні акти обстежень умов проживання. З дітьми та їх батьками проведена відповідна профілактична робота.

За матеріалами прес-служби Нововолинської міськради та Волинської Правди.Реклама у Нововолинську