Головна Новини Нововолинська Завідувач складу ДП «Волиньвугілля», разом із ще одним мешканцем міста крав та...

Завідувач складу ДП «Волиньвугілля», разом із ще одним мешканцем міста крав та продавав вибухівку.

102
0

Слідчий відділ УСБУ у Волинській області завершив розслідування та скерував до суду матеріали кримінальної справи щодо колишнього працівника та завідуючого підземним складом вибухових матеріалів однієї з шахт Нововолинська ДП «Волиньвугілля», якого обвинувачують у викраденні та збуті промислової вибухівки та електродетонаторів.

Про це повідомляють у прес-службі УСБУ Волині. Правоохоронці встановили, що завідувач складу, знаючи про необліковані залишки вибухових матеріалів, які після проведення підривних робіт на шахті незаконно списували майстри-підривники, організував разом з безробітним місцевим мешканцем протиправну схему викрадення та збуту вибухівки. Протягом лютого-квітня 2012 року зловмисникам вдалося викрасти з шахти понад 40 кілограм «амоніту» та 45 електродетонаторів, які вони реалізували у Нововолинську.

У квітні цього року працівники СБУ затримали злочинців «на гарячому» під час збуту чергової партії вибухівки.

Під час обшуку приміщень шахти додатково знайшли 45 електродетонаторів, які були замасковані в одному із сейфів та призначались для подальшого продажу.

Щодо затриманих порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 262 (викрадення вибухових речовин і бойових припасів вчинених повторно та за попередньою змовою групою осіб) та частиною 2 статті 28 частиною1 статті 263 (носіння, передача та збут вибухових речовин і бойових припасів без передбаченого законом дозволу, вчинених за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.Реклама у Нововолинську