Головна Новини Нововолинська Заява Нововолинської міської організації ВО «Свобода» з приводу підписання закону «Про засади...

Заява Нововолинської міської організації ВО «Свобода» з приводу підписання закону «Про засади державної мовної політики»...

90
0

8 серпня Віктор Янукович підписав закон Колісниченка-Ківалова “Про засади державної мовної політики”, тим самим знехтувавши інтересами українського народу і поглиблюючи розкол у суспільстві з приводу мовної політики, якого досі не існувало.

Таким чином, Віктор Янукович став фактичним співучасником злочину проти українського народу – разом із Литвином і тими депутатами, які голосували за цей «закон». Адже суть цього антиукраїнського закону – в послідовному витісненні та ліквідації української мови, яка є чи не найбільшою цінністю українського народу.

Янукович зробив зухвалий виклик усім доброчесним громадянам України. Фактично він дав зрозуміти усьому українському суспільству, що вибрав курс на підтримку антиукраїнської «п’ятої колони», яка веде наполегливу боротьбу за ліквідацію Української держави на догоду московським імперіалістам.

Підписавши цей ганебний незаконний витвір ворогів українського народу, Янукович поставив себе поза Конституцією України – і відтепер не має права називатися президентом України, бо цим вчинком він позбавив себе легітимності від українського народу. Одночасно діючий президент доручив антиукраїнському уряду на чолі з українофобом Миколою Азаровим «забезпечити всебічний розвиток і функціонування української мови». Ніхто всерйоз не сприймає цю спробу окозамилювання, коли захищати українську мову доручили тому, хто нещодавно публічно радив припинити вести передачі українською мовою одному з небагатьох національних телеканалів, який поки що це робить.

Незважаючи на нелеґітимність голосування за нього 3 липня, закон «Про засади державної мовної політики» також підписав голова Верховної Ради Володимир Литвин, який раніше публічно визнав порушення відповідних норм під час голосування. В черговий раз українське суспільство переконалося, що теперішній владі наплювати на принцип верховенства права, на європейські цінності, на інтереси українського народу. Замість того, щоб піклуватися про українську мову, яка зазнавала утисків понад 300 років, Янукович фактично пішов на повідку в невеликої купки українофобів на кшталт Колісниченка, Ківалова, Єфремова, Чечетова.

Зважаючи на це, ВО «Свобода» закликає кожного нововолинця, свідомого громадянина, всіх, хто любить Україну, активно протидіяти планам режиму Януковича викоренити з України українське. І інтересах України – відсторонити від влади 28 жовтня 2012 року антинародний режим Януковича-Азарова. А це стане можливим, лише коли кожен із українців, кому з молоком матері прививалася любов до рідної мови, не віддасть жодного голосу за Партію регіонів, її сателітів, явних чи прихованих висуванців від партій влади, якими, як свідчать реалії, є КПУ, партія Литвина, партія Королевської та інших запроданців.

Прес-служба Нововолинської міської організації ВО «Свобода»Реклама у Нововолинську