Головна Влада «Термінатор» під міськрадою. Покращення вашого життя вже сьогодні!

«Термінатор» під міськрадою. Покращення вашого життя вже сьогодні!

104
0

Оце, панове, теж візитівка Нововолинська.

На відміну від грошових знаків і глянцевих чиновницьких візитівок, вона дуже смердить. Десятки тисяч людей ладні підтвердити це хоч би й на Страшному суді, бо той суд видасться нам усім нудною педрадою порівняно з цим екстремальним (чи то пак екскрементним) атракціоном.

Дарма туди квитків у міському парку не продають. Кімната жахів, лабіринт лайна, мінне поле… Можна ще багато назв запропонувати.

Уявляєте, які черги юрмитимуться біля каси на День міста, якщо оголосити ЄДИНУ НА ВЕСЬ НОВОВОЛИНСЬК безкоштовну громадську вбиральню платним атракціоном «Термінатор по-нашому». І брати з дорослих по 10 гривень, з дітей – по 5.

Народ подумає: о, нарешті там чисто, бо вхід платний! Та ще й розважити обіцяють. Посуне туди з малечею, тещами й забугорними родичами.

А звідти притьмом вискакують папєрєднікі, котрим вдалося пропхатись до каси раніше. Очі квадратні, усмішка дурнувата, ніздрі роздуті, дихання прискорене. У декого навіть гикавка від реготу. Чи від ригання, але менше з тим…

А двоє хлопчаків узагалі виходити не хочуть. Учепились у татка, як реп’яхи, вищать, верещать, назад просяться, кричать – не встигли. А той бовдур їх волочить – на пиво, либонь, поспішає. Ач як дітям сподобалось. Ну, може ж таки наша влада зробити, якщо хоче!!!

Ви самі бачите: трохи таки зробили. Підмалювали стіни, щоб не видно було, що «МУСАРА – – ЛОХІ». Побілили з доброго дива – до престольного Дня шахтаря.

А все решта – як було.

«Кака било, кака єсть».

За багаторічними моїми спостереженнями, більше нічого й не змінилося.

Хто відповідає за цю клоаку? Виробниче управління комунального господарства. Начальник – член Партії Регіонів, депутат міськради Василь Бутинець. Він же – «відомий меценат», «добрий господарник», «спонсор захопливих концертів і шоу», власник нічного клубу «ДON BASS».

Дарую йому та першому заступникові міського голови, кураторові міської «комуналки» Володимиру Рожелюку чудову бізнес-ідею.

Почепити на стінах цього підфарбованого гадючника фотографії туалетів у готелі й нічному клубі, що належать комунальному начальнику. А заразом і фотографії туалетів на 2-му поверсі міськради (чи бодай дверей у тих євросортирах, хронічно замкнених від різного там електорату).

Ну, й гаранта ПОКРАЩЕННЯ зверху вчепити, ясна річ. Як же ж без нього.

Подивиться нововолинець або гість міста на ці розкішні світлини, на гаранта погляне – о, все під контролем! І зайде здуру в громадський нужник – а там!..

А там – отаке…

«Заходи – не бойся, выходи – не плачь!»

Вибіжить неборак притьмом, вирячивши очі й відригуючись, підскочить із матюками до рекламних світлин. А під ними – дрібнесеньким шрифтом:

Відчуйте різницю, падли.

Партія брехіонів.

І автографи всіх місцевих покращунів.

Перший – пан Бутинець, начальник ВУКГ.

А далі, як той казав, додумайте самі…

Фотографії громадського туалету, розташованого за 100 метрів від Нововолинської міськради, люб’язно надав старий слідопит Анатолій Бідзюра.

Враженнями поділилась Наталя Камишникова.Реклама у Нововолинську