Головна Новини Нововолинська Темна справа.

Темна справа.

102
0

Коротко слово мовиться, та не швидко справа робитися. Коротко чи ні, швидко чи помалу, але зауважили новолинці, що із першої години ночі вимикається зовнішнє освітлення. І хоч у око стрель. Із метою економії, мабуть.

Щоб запобігти дефолту, місцевого, так би мовити, масштабу. Хороше діло, і для громади корисне та приємне – економимо ж ми, гей! На електроенергії. Але тільки із погляду начальства. Бо злочинність у Нововолинську ще не зовсім подолана. А вірніше її ніхто і долати, схоже, не збирається. Може, декому вигідно її мати? Під рукою, про всяк випадок. А як інакше можна пояснити факт безперешкодного придбання неповнолітніми мешканцями спиртних напоїв і пива у деяких магазинах міста?

Неправда, скажете. Нате вам правду.

Із імпровізованого дитячого бару, тобто, недобудованої поліклініки для дорослих на території ЦМЛ, п’яних дітей МНСники забрали? Забрали. А одне дитя потрапило до реанімації. У дитячому таборі «Прикордонник», згідно даних інтернеткористувачів, теж не все благополучно у цьому форматі. А про дорослу злочинність, промовчу. Так, що відсутність вуличного освітлення, скажемо так, не сприяє зменшенню злочинних та хуліганських проявів у місті. Скоріше навпаки.

Шкода, що майже про всі факти порушення законодавства, і корупції у т.ч., ново волинці дізнаються із обласних газет і інтернетсайтів. А не із міських засобів масової інформації. Хоча, я розумію: журналістам місцевих ЗМІ нема на це часу, треба кричати «Слава!», відпрацьовуючи зарплату і ховаючи особистий страх. Кому, самі добре знаєте.

То як там, панове чиновники, із освітленням вулиць у глупі осінні ночі? Може,скажете щось.

Анатолій БідзюраРеклама у Нововолинську