Головна Новини Нововолинська (Відео) Спортивні заходи з нагоди Дня шахтаря

(Відео) Спортивні заходи з нагоди Дня шахтаря

104
0

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом з питань сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Нововолинської міської ради та міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели фестиваль «Будь спортивним — живи активно» з нагоди Дня Незалежності України, Дня міста Нововолинська та Дня Шахтаря. Розпочинався цей захід 24 серпня 2012 року в місті Нововолинську на стадіоні «Шахтар», де в турнірі з міні-футболу змагались ветерани (45 років і старші). В наполегливій боротьбі перемогу здобула команда Нововолинська, друге місце в Ковеля, а третє в Червонограда. В змаганнях прийняло участь понад 40 ветеранів.
Продовжилось спортивне свято 25 серпня, де в центрі міста Нововолинська на майдані Незалежності проходили змагання зі стрітболу, флорболу та настільного хокею.
В змаганнях прийняло участь понад 100 дітей та підлітків з клубів за місцем проживання. Переможці та призери змагань були нагородженні, грамотами, дипломами, медалями а також призами від організаторів змагань та спонсорів.
Головна мета таких заходів є популяризація здорового способу життя та окремих видів спорту, а також організація фізкультурно-оздоровчої роботи серед дітей та підлітків в літній канікулярний період за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.Реклама у Нововолинську