Головна Новини Нововолинська Міський туалет. Частина друга – продовження смердючої теми.

Міський туалет. Частина друга – продовження смердючої теми.

100
0

 

Дані малюнки попросила розробити та роздрукувати одна жінка. Вона хоче приклеїти їх у нововолинському міському туалеті. Надіється, що це змусть людей бути більш охайними у цьому закладі. Як відомо, наш туалет працює без води і всі продукти життєдіяльності після випорожнень залишаються лежати там і не змиваються (фото). А вона працює там прибиральницею. Кожен день приходить туди із відром води і вимиває все своїми руками. Все для того, щоб заробити.. аж 500 гривень на місяць! Так, саме стільки їй платять за таку роботу.

Хочу звернутися до наших кандидатів у депутати. Докажіть, що ви чогось варті! Докажіть, що реально можете зробити щось корисне для даного міста, а не тільки роздавати пусті обіцянки! Я особито віддам свій голос за того, хто допоможе вирішити проблему міського туалету. 

Я вже не кажу про кап. ремонт, але невже так тяжко підвести до туалету саме необхідне – воду! Скільки це обійдеться місту? 5, 10 тисяч гривень? А скільки сотень тисяч гривень було потрачено на виложення косткою території біля місквиконкому чи вулиць міста чи на ремонт будівлі міськвиконкому? То чому не можна виділити кілька нещасниї тисяч на облаштування міського туалету?

Володимир Стасюк, root 

 Реклама у Нововолинську