Головна Новини Нововолинська У Нововолинському ВПУ розпочато новий 2012/2013 навчальний рік

У Нововолинському ВПУ розпочато новий 2012/2013 навчальний рік

106
0

1 вересня 2012 року училище провело урочисту лінійку, присвячену Дню знань. Цього року навчальний заклад прийняв на навчання за держзамовленням 242 учні. Повнився молодими педагогами й колектив училища.

Свято за традицією відкрила директор Нововолинського ВПУ Валентина Іванівна Приступа, яка теплими словами привітала присутніх, а особливо першокурсників, із початком нового навчального року.

На урочистість в училище завітали гості з числа партнерів та давніх друзів навчального закладу – депутат міської ради, генеральний директор житлово-комунального об’єднання Олена Іванівна Чайка, депутат обласної ради Євген Микитович Недищук, заступник директора Нововолинської філії «Приватбанку» Марина Сергіївна Малікова. Кожен з них звернувся з привітальним словом до учнів, батьків і педагогічного колективу та запевнив першокурсників у вірно обраному напрямку подальшої освіти. Депутат обласної ради Євген Микитович Недищук наприкінці промови урочисто вручив у подарунок училищу ікону Казанської Божої матері.

Після закінчення лінійки керівники груп розвели своїх вихованців по світлих, відремонтованих та оновлених навчальних кабінетах, де відбувся перший урок на тему «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля» (Т.Г. Шевченко).Реклама у Нововолинську